Послуги

Бітрікс та Бітрікс 24

Передова технологічна платформа у якій зосереджено досвід впроваджень тисяч проектів та передові технологічні інновації є ключовим підгрунтям успішного веб-проекту разом з досвідоченими та фаховими спеціалістами з розробки та ппровдження такого проекту. Саме тому командар веб-розробників АБК-Технології у своїй роботі широко використовує передові веб-платформ лінійки Бітрік та Бітрікс24. Ми рекомендуємо свої клієнтам інструменти Бітрікс на всьому спектрі веб-проектів від розробки кастомних презентаційних веб-сайтів на базі Бітрікс Управління сайтом до інтегрованих Інтарнет проектів на базі технології Бітрікс 24.

- це повний комплект інструментів для організації роботи компанії. Безкоштовно. Необмежено. Онлайн.

Офіс.

Допомагає працювати разом. Повноцінний корпоративний портал компанії, який об'єднує і спрощує комунікацію всередині вашої компанії. Корпоративний портал містить все необхідне для організації спільної роботи: чат, диск, календар, групи, робочі звіти, бізнес-процеси і інші інструменти.

Завдання і проєкти.

У Бітрікс24 завдання ставлять як колегам, так і самому собі. Зміна відповідальних, зміна термінів фіксуються в історії завдання. Лічильники допомагають не забути про терміни, а при порушенні термінів керівник відразу отримає повідомлення про це.

CRM.

CRM — система управління продажами і комунікаціями з клієнтами. Жодне звернення клієнта не залишиться непоміченим. CRM сама веде клієнта по воронці: від холодного контакту до успішної операції.

Контакт-центр.

Підключення всіляких канали зв'язку: Телефонію, Facebook, електронну пошту, свої сайти до Бітрікс24. Ви розділите весь потік звернень між собою в Контакт-центрі, а клієнти продовжать спілкуватися там, де зручно їм.

Сайти та магазини.

Сайти і лендінги повинні бути не просто красивими, які легко створити самому і безкоштовно. Головне завдання сайту — приводити клієнтів. Сайти в Бітрікс24 створюються, щоб продавати! Інтернет-магазин легко створити самим в простому конструкторі. Кожне замовлення, кожен контакт клієнта тут же виявиться в CRM.

Ціни та версії продукту.

Роботу з Бітрікс24 розпочати легко. Гнучка система ліцензування та форм поставки продукту забезпечать оптимальний вибір для проектів будь-якої складності. Бутрікс24 забпзечить потреби вашого бізнесу на будь-якому етапі його розвитку: почніть роботу з безкоштонвої версії у хмарі з можливістю планомірного апгрейду до коробкових версій БІтрікс24. Ваші дані завжди будуть доступними та у безпеці.

Фахівці компанії АБК-Технології, як офіційні партнерської програми Бітрікс 24, підберуть для вашого проекту оптимальну ліцензію продукту за цінами виробника та з урахуванням акційних умов, що пропонуються вендором.

Бітрікс: Управління сайтом.

Професійна система управління веб-проєктами, універсальний програмний продукт для створення, підтримки та успішного розвитку інтернет-магазинів, корпоративних сайтів, інформаційних порталів, сайтів спільнот, соціальних мереж та інших веб-проектів:

Для інтернет-магазинів.

Хочете почати заробляти вже сьогодні? Зручні інструменти, готові рішення і вбудовані інтеграції допоможуть вам швидко запустити в роботу сучасний інтернет-магазин будь-якої тематики.

Для бізнесу будь-якого рівня.

Широкий функціонал платформи дозволить в короткі терміни запустити повноцінне представництво компанії в інтернеті — від середнього корпоративного сайту до великого мультирегіональних порталу з каталогом продуктів.

Для ЗМІ і інфопорталів.

Платформа ідеально підходить для розробки сайтів ЗМІ, тематичних сайтів, блогів, інформаційних порталів, сайтів спільнот. Спілкуйтеся з відвідувачами на форумах, проводите опитування, створюйте фотогалереї, відправляйте розсилки передплатникам.

Для невеликих сайтів.

Скористайтеся нашими готовими інструментами для відкриття невеликого проєкту — сайту-візитки, промо-сайту, лендінгу. Вибирайте готове рішення або створіть сайт самі за лічені години за допомогою зручного конструктора. Почніть свій бізнес в інтернеті з найменшими витратами часу і коштів.

Ціни та версії продукту.

Почніть з будь-якої редакції і розвивайте проєкт по мірі зростання. Платформа дозволяє управляти сайтами та інтернет-магазинами будь-якого масштабу.

Фахівці компанії АБК-Технології, як офіційні партнерської програми Бітрікс 24, підберуть для вашого проекту оптимальну ліцензію продукту за цінами виробника та з урахуванням акційних умов, що пропонуються вендором.

Дізнатися про актуальні ціни та діючі акції.

 • наші аналітики проведуть професійний аналіз, завдяки якому буде вироблена правильна стратегія створення та подальшого розвитку Вашого веб-проекту;
 • дизайнери підберуть стилістичне рішення, виходячи з проведеного аналізу, сфери діяльності Вашої компанії, а також її позиціонування на ринку;
 • технічні спеціалісти проведуть проектування та створення веб-проекту на основі розробленої концепції;
 • ми також пропонуємо послуги з повної технічної підтримки Вашого веб-проекту.

Технології.

Наші спеціалісти володіють всіма сучасними технологіями реалізації ВЕБ-проектів, серед яких HTML, JavaScript, PHP, ASP, Flex, AS1, AS2, CSS, Ajax, WEB-2.0.

HTML5
CSS3
JavaScript
Node JS
Ajax
PHP
MySQL
ASP.net
Bootstrap 4
Semantic UI
Bitrix
WordPress

По-етапна розробка.

Ми пропонуємо поетапний підхід реалізації веб-проектів, що дає змогу мінімізувати ризики проекту, підвищити якість комунікації на проекті. А саме:

 • Первинна оцінка, складання та погодження пропозиції на реалізацію;
 • Виготовлення та погодження графічних дизайн-макетів основних сторінок;
 • Програмування;
 • Тестування та відлагодження;
 • Демонстрація робочого варіанту проекту замовнику;
 • Доопрацювання проекту на підставі отриманих зауважень замовника;
 • Первинне наповнення інформаційними матеріалами;
 • Навчання роботи з системою адміністрування;
 • Запуск проекту;
 • Технічна підтримка.

Наше портфоліо